Automatyka przemysłowa i mechatronika w Wrocławiu – O nas

REBBMANN to firma specjalizująca się w systemach pneumatycznych oraz automatyce przemysłowej. Nasze usługi świadczymy zarówno w zakresie projektowania, jak i kompleksowej realizacji obejmującej fazy projektowania, wykonania odpowiedniego systemu automatyki lub pneumatyki, dostarczenia go we wskazane przez Klienta miejsce oraz uruchomienia wraz z doborem odpowiednich zabezpieczeń.

Do projektowania używamy oprogramowania  pcschematic_-_electrical_cad_software

Naszą misją jest:

„kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i modernizacji układów pneumatycznych i automatyki”

Dzięki całościowemu spojrzeniu na maszynę w trakcie projektowania jesteśmy w stanie zintegrować układ pneumatyczny z mechaniką oraz automatyką sterującą. Umożliwia to spełnienie wymaganych funkcji, w tym funkcji bezpieczeństwa, a przede wszystkim obniżenie kosztów.


Historia

Firma REBBMANN założona została w 2007 roku przez Łukasza Dworzaka absolwenta Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej (od 2012 roku doktora nauk technicznych w zakresie budowy i eksploatacji maszyn).

Od początku działalności nasze zainteresowania podążały w kierunku układów pneumatycznych i systemów sterowania, chociaż nasza nieuswiadomiona fascynacja pneumatyką sięga początku lat 90′ XX wieku.

LUK-silownik 90XX   STR_o nas-luk i silownik 2015

Od wielu lat współpracujemy z firmą FESTO. Nasze doświadczenie w zakresie produktów i rozwiązań oferowanych przez FESTO potwierdzone zostało przyznaniem statutu Autoryzowanego Partnera.

REBBMANN
tel.: +48 691 31 71 95

e-mail: biuro@rebbmann.com