Projektowanie i zabudowa szaf sterowniczych

Zabudowa elementów pneumatyki

Dobór elementów pneumatycznych

Projektowanie układów pneumatycznych

Patrzymy dalej...

Czym się zajmujemy?

REBBMANN pomaga działom utrzymania ruchu we wdrażaniu modernizacji i rozwiązywaniu trudności związanych z obszarem automatyki przemysłowej i pneumatyki.

Wspieramy także firmy konstrukcyjne w zakresie pneumatyki i automatyki od samego początku projektu.

Projektujemymontujemy, a także dostarczamy i uruchamiamy na obiekcie kompletne rozwiązania oparte o sprężone powietrze i sterowniki PLC.

Jesteśmy również autoryzowanym partnerem firmy Festo zajmującej się rozwiązaniami w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz automatyzacji procesów. Naszym Klientom oferujemy dostosowane do ich potrzeb rozwiązania automatyzacji procesów przemysłowych.

Jak działamy?

Dzięki całościowemu spojrzeniu na urządzenia w trakcie projektowania jesteśmy w stanie zintegrować układ pneumatyczny z mechaniką oraz automatyką sterującą. Umożliwia to spełnienie wymaganych funkcji, w tym funkcji bezpieczeństwa, a przede wszystkim obniżenie kosztów.

Rozwiązując problem na istniejącej maszynie nie ograniczamy się jedynie do wymiany elementów, takich jak zawory i elektrozawory pneumatyczne, serwomechanizmy czy sterowniki PLC – neutralizujemy przyczynę powstania danego uszkodzenia. Dokładamy wszelkich starań, by w rozsądny, technicznie uzasadniony sposób prowadzić rozwój, optymalizację i postęp technologiczny.

Nasze motto

Nasze motto brzmi „patrzymy dalej„. Oznacza to, iż staramy się widzieć nie tylko Państwa konkretny problem, czy zagadnienie, ale także wszystkie uwarunkowania występujące dookoła, takie jak zużycie powietrza, kwestie bezpieczeństwa i ergonomii pracy, przyszłe modernizacje i rozbudowy. Takie podejście pozwala na eliminację nie tylko skutków występującego problemu, ale przede wszystkim na analizę przyczyn jego powstania. Dzięki temu możliwe staje się usunięcie źródła powodującego występowanie trudności.

REBBMANN Autoryzowany Partner logo_festo

Oficjalny Sponsor   logo PWr-RT


 

 


AKTUALNOŚCI

REBBMANN
tel.: +48 691 31 71 95

e-mail: biuro@rebbmann.com